Drodzy Rodzice!!!

Zapraszamy Państwa dzieci do udziału w niezwykle rozwojowych, interesujących i angażujących warsztatach teatralnych, które prowadzimy z powodzeniem w przedszkolach Niezapominajka już od kilku lat. Zajęcia prowadzone są za pomocą nowatorskich metod łączących w sobie teatr słowa z teatrem pantomimy, w trakcie których wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu i zabawy u dzieci.

Co Nas wyróżnia?

Oferowane przez Nas zajęcia prowadzone są przez aktorów i reżyserów, będących jednocześnie wykwalifikowanymi instruktorami teatralnymi, wykształconymi i doświadczonymi pedagogami, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja i radość.

Nasze zajęcia:

• pobudzają kreatywność, wyobraźnię i potencjał twórczy dzieci;
  • dają przestrzeń do proponowania indywidualnych pomysłów i rozwiązań,
  • ośmielają przed występami publicznymi;
  • powodują wzrost pewności siebie;
  • rozwijają prawidłową wymowę i dykcję;
  • rozwijają kompetencje społeczne.

Na Naszych zajęciach wykorzystujemy kostiumy teatralne, rekwizyty, maski, lalki oraz odpowiednio dobraną do danych zajęć muzykę.

Kiedy?:

Niezapominajka Mała:

Poniedziałki

I gr.: 14.45 – 15.15 Mrówki i Motylki

II gr.: 15.45 – 16.15 Biedronki i Pszczółki

Niezapominajka Wielka:

Środy

I gr.: 14.45 – 15.15 Pajączki i Muszki

II gr.: 15.30 – 16.00 Bączki i Sówki

Niezapominajka Duża:

Czwartki

I gr.: 15.30 – 16.00 Zajączki i Jeżyki

Koszt zajęć: 60 zł/ msc.(  1 raz w tygodniu /4 zajęcia w miesiącu po 30 min.)

W przypadku:

4 nieobecności  w msc. – brak opłaty

3 nieobecności w msc.– połowa opłaty

1-2 nieobecności w msc.– całość opłaty

Zapisy: u P. Magdaleny Młynarczyk pod numerem tel.: 796-389-485 (dzwoniąc między 14.30 a 17.30 lub wysyłając smsa z informacjami: imię i nazwisko dziecka/przedszkole/ grupa przedszkolna/ wybrana godzina zajęć).

Ze względu na obostrzenia COVID-owe w danych zajęciach mogą uczestniczyć dzieci z sąsiadujących ze  sobą grup przedszkolnych. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz największa ilość zgłoszonych dzieci z sąsiadujących grup.

Można Nas znaleźć na facebooku: Teatrowo

ZAPRASZAMY!!!