Drodzy Rodzice!!!

Zapraszamy Państwa dzieci do udziału w niezwykle rozwojowych, interesujących i angażujących warsztatach teatralnych, które prowadzimy z powodzeniem m.in. w przedszkolach Niezapominajka już od kilku lat. Zajęcia prowadzone są za pomocą nowatorskich metod łączących w sobie teatr słowa z teatrem pantomimy i teatrem lalek, w trakcie których wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu i zabawy u dzieci.

Co Nas wyróżnia?

Oferowane przez Nas zajęcia prowadzone są przez aktorów i reżyserów, będących jednocześnie wykwalifikowanymi instruktorami teatralnymi, wykształconymi i doświadczonymi pedagogami, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja i r

Nasze zajęcia:

– pobudzają kreatywność, wyobraźnię i potencjał twórczy;

– dają przestrzeń do proponowania indywidualnych pomysłów i rozwiązań;

– ośmielają przed występami publicznymi;

– powodują wzrost pewności siebie;

– rozwijają prawidłową wymowę i dykcję;

– rozwijają kompetencje społeczne.

– na zajęciach używamy kostiumów teatralnych, masek oraz lalek teatralnych

Koszt zajęć:

80 zł/ msc. (  1 raz w tygodniu /4 zajęcia w miesiącu po 30 min.)

W przypadku:

4 nieobecności  w msc. – brak opłaty

3 nieobecności w msc.– połowa opłaty

1-2 nieobecności w msc.– całość opłaty

Zapisy:

na liście w przedszkolu lub wysyłając sms-a pod numer  tel.: 796-389-485 do P. Magdaleny Młynarczyk ( w treści: imię i nazwisko dziecka/przedszkole/ grupa przedszkolna/ wybrana godzina zajęć).

Kiedy?

Niezapominajka Mała: