Osiągnięcia przedszkola:

Naszym osiągnięciem są sukcesy naszych wychowanków. Od lat jesteśmy organizatorami szeregu imprez i konkursów wrocławskich i ogólnopolskich.

Niezapomniane wrażenia w NIEZAPOMINAJCE  dostarczają coroczne tematyczne festyny rodzinne.

Co roku organizowane są Koncerty Charytatywne ANIOŁKOWE GRANIE, wyjazdy na Zielone Przedszkole, warsztaty dla nauczycieli i wychowawców.

Przedszkole stale współpracuje z Radą Osiedla Klecina, Kołem Emerytów i Rencistów z Kleciny, MOPS-em, Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania, Hospicjum dla dzieci. Organizujemy wspólnie Dni Seniora, Wigilie dla samotnych, koncerty, uroczystości. W ramach współpracy ze Schroniskiem dla zwierząt co roku organizowane są zbiórki darów.

Co roku ogłaszane są liczne konkursy dla rodziców i dzieci, a ich urozmaicona tematyka sprawia, że cieszą się wielką popularnością.  Największym świętem są jednak Urodziny Niezapominajki, które obchodzone są corocznie 12 maja.