⚽️ Szanowi Rodzice,
Decathlon Bielany Wrocławskie oraz Kids@Sport organizują 29 stycznia (sobota) wydarzenie dla dzieci w wieku 4-10 lat w Decathlonie w Bielanach Wrocławskich 🏸.
Jest to pierwsze takie wydarzenie, które zapoczątkuje całą serię takich spotkań.
🥎 Uczestnictwo jest bezpłatne, a na dzieci czekają 30 minutowe zajęcia pełne zabawy pod okiem wykwalifikowanych trenerów akcji Zdrowo i Sportowo.
🏀 29 stycznia odbędą się takie zajęcia w 3 turach:
-godzina 11:00,
-godzina 12:00,
-godzina 13:00
Limit uczestników na każde zajęcia to 10 osób
Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach o wybranej godzinie należy zapisać się na nie wybierając odpowiedni link poniżej.
Dziecko musi być przygotowane do zajęć mając strój sportowy oraz obuwie do ćwiczeń fizycznych
Ważne!!
Zajęcia będą fotografowane oraz filmowane dlatego też każdy opiekun będzie musiał podpisać zgodę (w sklepie) na wykorzystanie wizerunku dziecka na profilach Facebookowych i Instagramowych Decathlon Wrocław oraz Kids&Sport.
Zapraszamy!