Laureat konkursu Orły edukacji

Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że Przedszkole nr 56 „Niezapominajka” zostało laureatem plebiscytu ORŁY Edukacji, uzyskując ocenę 9,7 na 10 – dołączając tym samym do grona liderów wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Cieszymy się bardzo z tak ogromnego wyróżnienia i dziękujemy za zaufanie!

Dyrektor przedszkola kieruje serdeczne gratulacje dla wszystkich nauczycieli, którzy zapracowali na ten zaszczytny tytuł oraz podziękowania dla tych, którzy wyrażali o nas pozytywne opinie.
Organizatorem konkursu jest Beautiful Company. Ideą projektu jest wyróżnienie najlepszych placówek i instytucji, a otrzymany Tytuł Orłów ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców.