Szanowni Państwo,

Pragnę przedstawić Państwu wyjątkową ofertę nauczania języka francuskiego w przedszkolu w ramach zajęć dodatkowych.

Jak będzie wyglądać nauka?

Prowadzę zajęcia w charakterze native-speaker’a, to jest najlepszy i najbardziej nowoczesny sposób na naukę języków obcych w tej grupie wiekowej (3- 7 lat). Małe dzieci w przeciwieństwie do dorosłych zaczynają bardzo szybko rozumieć co się do nich mówi, poza tym osłuchują się z melodią języka, akcentem, intonacją.

Początek nauki języka francuskiego będzie skupiać się na zabawie. Piosenki, gry, dużo ruchu i zajęć plastyczno-artystycznych – wszystko to nie tylko pozwoli dziecku zapoznać się z językiem, ale również sprawi, że z nauki będzie czerpało samą przyjemność. Dzięki temu, nowe informacje przyjmie w sposób naturalny.

Będziemy również grać małe teatrzyki po francusku (zaplanowane po pierwszym etapie edukacji- kolejny semestr nauki), zapoznawać się z kulturą Francji, potrawami, malować, kolorować, tworzyć. Wszystkie materiały zapewnia nauczyciel  ze środków wpłaconych za zajęcia.

Nie musimy obawiać się, że dzieci poczują się przeciążone, nauka do siódmego  roku często odbywa się zupełnie naturalnie. Jest to więc ogromna szansa, aby nabyć kompetencje językowe bez dużego wysiłku. W tym przypadku zastosowanie mają zatem podobne zasady jak w przypadku nauki pływania, którą rozpocząć można już w wieku niemowlęcym.

Serdecznie polecam, nie tylko jako nauczyciel języka francuskiego, ale przede wszystkim, jako mama dwóch wspaniałych pociech, które od wczesnego dzieciństwa mają kontakt z językami angielskim oraz francuskim, a efekty nieraz zdumiewają mnie samą!

Istnieje możliwość kontynuacji nauki języka francuskiego  również   na dalszym etapie nauki.

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc!

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny  możemy utworzyć grupy  złożone tylko z dwóch grup (tzw. grupy sąsiadujące, z którymi dzieci mają styczność na co dzień).

GRAFIK

• Wielka Niezapominajka

Poniedziałek   29 marca 2021 ( Pierwsze zajęcia „odrabiane” za Wielkanoc)

14.50-15.20- Chrząszcze i Ważki

15.30-1600-  Bączki i Sówki

Czwartek 1 kwietnia (Pierwsze zajęcia)

15.20-15.50- Stonogi i Świerszcze

16.00-16.30- Muszki i Pajączki

• Duża Niezapominajka

Wtorek 6 kwietnia (Pierwsze zajęcia)

Grafik- nie ustalony – zapisy nadal trwają

• Mała Niezapominajka

Środa 7 kwietnia  (Pierwsze zajęcia)

Grafik – nie ustalony- zapisy nadal trwają

Koszt zajęć: 100 zł/ m-c (1 raz w tygodniu /4 zajęcia w miesiącu po 30 min.)

W przypadku:

4 nieobecności  w m-c – brak opłaty

3 nieobecności w m-c – połowa opłaty

1-2 nieobecności w m-c – całość opłaty

Umowa przekazywana po pierwszych zajęciach.

Odbiór dzieci  z auli wg grafiku. Upoważnienia do odbioru dzieci  na  zajęcia są dostępne u  wychowawców (należy je wypełnić i zwrócić wychowawcy).

Zapisy:

u  P. Agnieszki  Wyszyńskiej, telefonicznie lub sms pod nr.: 533- 888- 054 lub wpisując dziecko na listę wywieszoną przy sali.

Serdecznie polecam

Agnieszka Wyszyńska